Bisiklet Çatalı Kök Genişletici Gidon Yükseltici Alüminyum Alaşım Rahat Bisiklet Bisiklet Çatalı Kök Genişletici Aksesuarları Değiştirin

₺93.14

Stok durumu: Stokta var

c179

Bisiklet sürmeyi nasıl kolaylaştırabilirim?

Aslında, düşündüğünden daha kolay!

Gidonunuzu yükseltmek sizi rahat ettirecektir.Bisiklet çatalı kök Genişleticimiz bileklerinizdeki baskıyı hafifletir, hatta sırtınızı ve boynunuzu düzleştirerek iyi bir duruş sağlar.

[Ayarlanabilir Yükseklik]

Genişleticinin yüksekliği, contaların sayısını ve türünü ayarlayarak ayarlanabilir, atık basıncını etkili bir şekilde azaltır, sürüşünüzü daha rahat hale getirir.Rahatsızlığı üst sırtınızdan, boynunuzdan ve bileğinizden uzaklaştırın.

[Daha Rahat Bisiklet]

Vücudunuz düzgün bir şekilde yerleştirildikten sonra, ağrı ve rahatsızlık doğal olarak ortadan kalkacaktır.Sonunda olması gerektiği gibi bisiklet sürmenin tadını çıkarabilirsiniz.

[Kurulumu Kolay]

Kurulumu tamamlamak için orijinal ön çatalı bağlamanız yeterlidir.Bunu yüklemek için özel araçlara veya bir uzmana ihtiyacınız yoktur, herkes sadece 5 dakika içinde kendileri yapabilir.

[Yüksek Kalite]

Alüminyum alaşımlı bisiklet gövdesi yükselticisi sıradan olandan daha hafiftir.Kaybetmek zor olan sağlam ve sağlam, kullanıldığında daha fazla güvenlik.Güçlü anti-korozyon ve pas-ücretsiz, yüksek tokluk, ve deforme değil.

Etiketler:Lastik Değiştirme Aksesuarları, Bisiklet Parçaları Büyük, Halı Masası, Bukalemun Boya Pigmenti, Gt çatal üst Kapağı, Kiti T5, Elektrikli Tek Tekerlekli Bisiklet Aksesuarları, Bimetal Bakır Alüminyum, Bisiklet Gidon Uzunluğu Uzatma, Alüminyum Külçe.

Kaynak CN (menşei)
Tip Güç Aracı Parçaları
Malzeme Alüminyum-bakır Alaşımı

Değerlendirmenizi yazın!

Bisiklet Çatalı Kök Genişletici Gidon Yükseltici Alüminyum Alaşım Rahat Bisiklet Bisiklet Çatalı Kök Genişletici Aksesuarları Değiştirin

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler