60 ml araba yakıt Hazine Dizel katkı kaldırmak motor karbon Mevduat kaydetmek Dizel artış güç katkı için yağ yakıt tasarrufu

₺17.50

Stok durumu: Stokta var

c247

Mermi Noktaları:

1、motor gürültüsünü azaltın ve araç başlatma titremesini iyileştirin,aşırı egzoz gazı problemini etkili bir şekilde iyileştirin.

2、Anti-pas ve yağlama: motorun ömrünü korumak ve uzatmak için petrol boru hattının ve araç yağ sisteminin korozyonunu etkili bir şekilde önleyebilir.

3、Temizle karbon mevduat: bir döngüden sonra, motor sistemindeki karbon, motorun hasarını azaltmak için yavaş yavaş temizlenecektir.

4、yakıt tasarrufu: yakıt tüketimini azaltmak, masraflarınızı azaltmak için benzinin tamamen ayrışmasına izin verin

5、koruma yağ pompası: yağ pompanızın yaşlanma hızını azaltın ve aracın servis ömrünü uzatın.

Araba yakıt Hazine Dizel katkı kaldırmak motor karbon Mevduat kaydetmek Dizel artış güç katkı için yağ yakıt tasarrufu

Açıklamalar:

Karbon birikimi ve dökülme süresi (1-2 şişe): yakıt ve karbon birikintileri birlikte karıştırılır ve motor hafifçe çalkalanabilir.

Karbon temizleme ve boşaltma süresi (3-4 şişe): düşen karbon birikintileri aracın egzozu ile tükenecek ve motor gürültüsü azalacaktır.

Derin temizlik ve bakım süresi (5-6 şişe): yılda biriken biriken karbon giderilecek, böylece Dizel tamamen yakılabilir ve yakıt tüketimi azaltılabilir.

1. Yakıt ikmali yapmadan önce ürünü doğrudan yakıt deposuna enjekte edin (tamamen eklemekten kaçının) ve daha sonra motora herhangi bir ayar yapmadan yakıt ekleyin.

2. şişe başına bir kutu 50-60 litre benzin işleyebilir; ilk önce bir döngü için çift, 6 şişe kullanın.

3 Yeni araba kullanımı, 1-2 döngü için sürekli kullanımdan sonra, her 2000 km'de bir kez ekleyin.100.000 km'den fazla çalışan araçlar için, 2-3 döngü boyunca sürekli kullanımdan sonra her 2000 km'de bir ekleyin.

4.Bu ürünün hammaddelerinin araç üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur.

Özellikler:

1. Motor gürültüsünü azaltın ve araç başlatma titremesini iyileştirin, aşırı egzoz emisyonları sorununu etkili bir şekilde iyileştirin.

2. Anti-pas ve yağlama: motorun ömrünü korumak ve uzatmak için petrol boru hattının ve araç yağ sisteminin korozyonunu etkili bir şekilde önleyebilir.

3.Temizle karbon mevduat: bir döngüden sonra, motor sistemindeki karbon, motorun hasarını azaltmak için kademeli olarak temizlenecektir.

4.Yakıt tasarrufu: yakıt tüketimini azaltmak, maliyetlerinizi azaltmak için Dizelin tamamen ayrışmasına izin verin

5.Koruma yağ pompası: yağ pompanızın yaşlanma hızını azaltın ve aracın servis ömrünü uzatın.

6.Gücü geliştirin: "kimyasal kurşun, manganez, kükürt azaltma" etkisini elde etmek için, motorun içindeki hava moleküler yapısını değiştirin, Dizelde azeotrope ekleyin, motorun içindeki hava direncini azaltın, tamamen yanmasını sağlayın, eski otomobillerde ve kamyonlarda kullanıldığında daha belirgin

Özellikler:

Adı: Yakıt Hazine Dizel Katkı

Raf Ömrü: 5 yıl

Kapasite: 60 ml

Etkinlik: yanmayı teşvik edin, enerji tasarrufu yapın, egzozu geliştirin, yağ devresini temizleyin

Uygulanabilir yağ: Dizel

Nasıl kullanılır:ekleme oranı 1: 1000, her şişe Dizel 60 litre ile kullanılabilir.

Ambalaj Listesi:

1 * Dizel Katkı

Etiketler:Eko Yakıt Tasarrufu, Mobil Yağ, G Yakıt Giyim, Dizel Adam, Yakıt Tasarrufu, Dizel Temizleyici, 5w30, Nc700x, İngiltere G Yakıt, Dizel Erkekler Izle.

Kullanma ekleme oranı aşağıdaki gibidir
Marka Adı Goxfaca
Model Adı yakıt katkı maddesi
İsim Yakıt Hazine Dizel Katkı Maddesi
Raf Ömrü 5 yıl
Katkı Tipi Yakıt Katkı Maddeleri
Malzeme Türü kurtaran
Ürün Ağırlığı 65g
Kaynak CN (menşei)
Harici Test Sertifikası ce
Ürün Hacmi 60 ml
özellik Yağ Katkı Maddesi

Değerlendirmenizi yazın!

60 ml araba yakıt Hazine Dizel katkı kaldırmak motor karbon Mevduat kaydetmek Dizel artış güç katkı için yağ yakıt tasarrufu

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler