12 V Evrensel otomatik Katlanır açılımı Otomatik Kapı uzaktan kapatma Modülü sistemi yan dikiz aynası Katlanır kapı sistemi Modülü

₺93.82

Stok durumu: Stokta var

c249

Mermi Noktaları:

1、kullanımı kolay: uzaktan kumanda açıldıktan sonra, aracın her iki tarafındaki dikiz aynaları otomatik olarak geri çekilir.

2、Ürün avantajları: dikiz aynası depolama ve manuel karşılaştırma için uzaktan kumanda sisteminin avantajları: orijinal aracın depolama ve dağıtımının manuel kontrol fonksiyonu korunur.

3、yüklemek için uygun: herhangi bir orijinal araba teller ve ayarları değiştirmeden kurulumu kolay.

4、aşırı akım Koruması: akıllı mod, kurulumdan sonra, orijinal aracın dikiz aynası kontrol anahtarının çalışmasını etkilemez.

5、SICAK İpucu: Park ettikten sonra, uzaktan kumandalı kilitleme aynaları otomatik olarak saklanır; uzaktan kumanda kilidi açıldığında veya etkinleştirildiğinde, aynalar otomatik olarak dağıtılır, böylece depolama ve dağıtım otomasyonunu gerçekleştirir.

Özellikler:

Genel amaçlı dikiz aynası klasör, 12 V arabalar için uygun.Orijinal araç, geri çekilecek veya uzatılacak dikiz aynasını kontrol etmek için manuel bir anahtara sahiptir.

Dikiz aynası depolama uzaktan kumanda sistemi ve manuel kontrast avantajları:

Orijinal aracın depolanmasını ve dağıtımını manuel olarak kontrol etme işlevi korunur, böylece araç dar bir yoldan geçtiğinde, anahtar depolama konumuna çekilebilir, görüntüleme aynası geri çekilir ve geçtikten sonra dikiz aynasını genişletmek için sergi konumuna geri çekilir.

Park ettikten sonra, uzaktan kumandalı kilitleme aynaları otomatik olarak saklanır; uzaktan kumanda kilidi açıldığında veya etkinleştirildiğinde, aynalar otomatik olarak dağıtılır, böylece depolama ve dağıtım otomasyonu gerçekleştirilir.

Dikiz aynası depolama için uzaktan kumanda sisteminin fonksiyonları:

Anti-çarpışma, anti-scratch.

Ana ürünlerin kullanımı ve işletimi:

Ürünlerimiz sadece orijinal araç bir dikiz aynası katlama sistemi ile donatıldığında yapılandırılabilir, aksi takdirde yapılandırılamaz.

Yükseltilmiş Yapılandırmayı Yükledikten Sonra:

Otomatik açma: aracın kilidini açmak veya başlatmak için uzaktan kumandaya bastığınızda,

Otomatik katlama: ACC kapatıldığında, kilidi kapatmak için uzaktan kumandaya basın ve dikiz aynası otomatik olarak geri çekilir

Sıcak İpucu:

Bu sistemi kurmadan önce, lütfen aracınızın merkezi bir kapı kilit sistemi ile donatıldığından emin olun ve lütfen ecu'nun yeşil telini merkezi kapı kilit sisteminin kilit sinyal hattına bağlayın, tüm arabalar monte edilebilir.Aracın bir güç aynası katlama fonksiyonuna sahip olması gerekir.

Ambalaj Listesi:

Kontrol Modülü*1

Kablo*1

Kullanım Kılavuzu*1

Not:

Fiyat sadece evrensel araba kontrol modülü içerir (yan ayna katlama sistemi), ve elektrikli dikiz aynası içermez, ayrı olarak satın almanız gerekir!

Etiketler:Katlanır Motosiklet Ayna, Esp32 Ttgo, Araba Ayna Monitör, Pajero Katlanır Ayna Motoru, Aı Düşünür, Klavye Trackpoint, Ayna Dikiz, Aı Kurulu, Katlanır Ayna Motoru, Lenovo Klavye.

İsim Otomatik Katlanır Açılımı Yan Dikiz
özellik Katlanır Kapı Sistemi
Kaynak CN (menşei)
Marka Adı Aı araba eğlenceli
Gerilim 12V
Model Adı LB02664
Ürün Ağırlığı 150g
Malzeme Türü ABS

Değerlendirmenizi yazın!

12 V Evrensel otomatik Katlanır açılımı Otomatik Kapı uzaktan kapatma Modülü sistemi yan dikiz aynası Katlanır kapı sistemi Modülü

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler