EARLFAMILY 13 cm x 9.8 cm Için Tony Montana Insanlar nefret size Motosiklet araba çıkartmaları gövde su geçirmez çıkartması buzdolabı grafik

₺15.07

Stok durumu: Stokta var

c421

Daha fazla ihtiyaçları varsa, bana ulaşabilirsiniz

Destek toptan / destek özel çıkartmalar

Açıklama: çıkartmalar hemen hemen tüm düz yüzeylere yapışır!sadece kabuğu ve sopa!Uzun ömürlü 5+ yıl yaşam beklentisi için açık ve 7 + kapalı dayanıklılık süslemeleri: Camper Van, kamyon, motorlu ev, duvarlar, tekne, buzdolabı hemen hemen herhangi bir düz pürüzsüz temiz yüzey!Uygulama Talimatları: 1. Transfer bandının etikete düzgün bir şekilde yapıştırıldığından emin olmak için etiketi ovalayın. 2. İstediğiniz alanı temizleyin ve kurulayın.Etiketler en iyi düz yüzeyler temiz sopa olacak. 3. Çıkartmanın şeffaf transfer bandı 4'e yapıştığından emin olarak Balmumu desteğini yavaşça çıkarın. Çıkartmayı istediğiniz alana dikkatlice yerleştirin. 5. Çıkartmayı bir taraftan diğerine sürün, hava kabarcıklarını ortadan kaldırın. 6. Tüm etiketin yüzeye tamamen yapıştığından emin olmak için kredi kartı gibi bir nesne kullanın. 7. Transfer bandını yavaşça çıkarın, çıkartmanın hiçbir parçasının transfer bandında kalmadığından emin olun. 8. Hava olup olmadığını kontrol edin bubbles.In çoğu durumda, hava kabarcıkları çıkartmanın kenarına kadar işlenebilir, ancak değilse, iğne deliği havanın dışarı çıkmasına ve neredeyse görünmez olmasına izin verecektir.Çıkartmanız artık endişesiz!

Uygulama İpuçları: 1. Aşırı soğuk veya sıcak yüzeylere uygulamayın.İdeal sıcaklık 60°F ile 90°F arasında olmalıdır. 2. Yapışkan desteğe dokunmayın, cildinizdeki yağlar yapışmayı önleyecektir. 3. Çıkartmayı uygulamadan önce, vinil çıkartmalar hakkında yüzeyde Balmumu veya yağlı ürünler olmadığından emin olun: bunlar kalıp kesim çıkartmalarıdır, yani arka plan yoktur.Resimde bir arka plan rengi varsa, yalnızca örnek olarak kullanılır.Arka plan rengi, çıkartmayı yerleştirdiğiniz yüzeyin rengi veya bir pencereye koyarsanız net olacaktır.Vinil çıkartmalar 3 parça halinde gelir: 1. Üst katman şeffaf bir transfer bandıdır. (Etiketinizi veya etiketinizi uygulanana kadar bir arada tutar) 2. Orta tabaka gerçek çıkartmanız veya etiketinizdir (uygulama bandı ile Balmumu desteği arasına sıkıştırılmıştır) 3. Alt tabaka Balmumu desteğidir. (çıkartma uygulanmaya hazır olana kadar yapıştırıcıyı korur) 4. 24 saat içinde yıkamayın.

Etiketler:Al Pacino T Gömlek, Ducati çıkartması, Chevrolet Montana, Al Pacinocomment, Etiket Waifu, Joe Montana, Bitcoin Etiketi, Kask Çıkartması, Izle Su Geçirmez, G şok.

Etiket Türü Araba Vücut
Oturması İçin araba, Bisiklet, dizüstü, Kaykay, Bavul, Duvar vb
Ürün Çapı 0cm
Ürün Genişliği 9.8cm
Tip Tutkal Sticker
Kalite Üst Yüksek
İşlev 1 Araba styling / araba sticker
Kategori Etiketler
Ürün Uzunluğu 13cm
Dizayn Çizgi film
Malzeme Türü Plak
Menşe yeri (Anakara)Çin
Model Adı Araba Çıkartmaları
Marka Adı earlfamily
su geçirmez Evet
Etiket Yerleştirme Tüm Vücut
Paket Paketlenmiş Değil
Ürün Yükseklik 0cm
Sıcak Ürün Evet
Çıkartma sayısı 1 parça
Kaynak CN (menşei)
Stil Kişilik
İşlev 2 Yansıtıcı etiket su geçirmez 3D
Özellikler 3D
Model Klasik Film

Değerlendirmenizi yazın!

EARLFAMILY 13 cm x 9.8 cm Için Tony Montana Insanlar nefret size Motosiklet araba çıkartmaları gövde su geçirmez çıkartması buzdolabı grafik

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler