Bahçe aksesuarları 10 adet bitki klipler Yapraklar duvar Vine Çiçek sebze bitki tutucu yaratıcı bitki tırmanma duvar Fikstür klipler

₺4.57

Stok durumu: Stokta var

c641

Tanım:

-- Çevre dostu dayanıklı ABS reçine malzemesi: sevimli yeşil yaprak şekli bitki klipsleri çevre dostu, güvenli ve parçalanabilir malzemeden yapılmıştır, bitkilere zarar vermeden bitki desteği ve sabitleme sağlar.

-- Olağanüstü bitki klipsleri: tırmanma duvarı bitkilerinin veya dışarı çıkan kabloların problemini çözmek için basit bir çözüm sunar hand.It ayrıca bitki klipslerinden, ahşap kazıklardan veya diğer bitki destek aletlerinden daha iyi bir çözüm sağlar.

--birçok bitki ve Yer için: yağmur ve korozyondan korkmazlar, bitkinizi güneş ışığına maruz bırakırlar.Açık veya kapalı bitkiler için kullanabilirsiniz.Orkide, domates desteği, yeşil dereotu, sarmaşık, sarmaşık, fide gibi küçük ve orta ölçekli bitkiler için uygundur.Büyük bitkiler için uygun değildir.

--Yüksek viskoziteli Yapıştırıcı: yapıştırıcı ayrıca yaprak şekillerine kesilir.Kullanmadan önce, bitkinin arkasına yapıştırın clip.It duvara sıkıca yapıştırılabilir, görsel olarak bu bitki klipsleri yeşil ile entegre edilebilir plants.It görünmez ama güzel.

--Kolay Kurulum: kurulum basit ve hatta herhangi bir alet gerektirmez.Bitki klipslerini yavaşça açmak için parmaklarınızı kullanın, bitkinin sarmaşıklarını klipsin içine koyun, tokalayın ve bitki Fikstür klipslerini duvara yapıştırın.

Özellikler:

Özellikler:

Renk: yeşil

Şekli: yaprak

Malzeme: çevre dostu ABS ve yüksek viskoziteli yapıştırıcı.

Fonksiyon: sabit bitkiler, Tel sabitleme kablo düzenleyici.

Uygun için: küçük-boyutu/ orta-boyutu bitkiler veya çiçekler.

Kullanma :

1. Yapıştırıcıyı bitki klipslerine yapıştırın.(Duvara yapışmanız gerekiyorsa.)

2. Bitki kelepçesini parmaklarınızla hafifçe açın.

3. Bitki sapını veya asmayı bitki tutucuya yerleştirin.

4. Klipsi sabitleyin ve duvara yapıştırın.

Paket İçeriği:

10 klipler

12 adet akrilik tutkal

Etiketler:Dekor çiçek Duvar, Bonsai, Bahçe Için Tavuk, Saksı Tutucu, Artifici çiçek, Patates Yetiştirmek Için Patates Torbaları, Basit Bahçe Kemeri, Tillandsia, Tutucu Etiketi, Yapay Bitki Duvar.

Uygulanabilir genel
İşlev1 Ev Yeşil Asma Dikişsiz Toka
Malzeme ABS
Fonksiyonu3 Asma Tutucu
İşlev Bahçe Yeşil Turp Sabitleme Klipsi
Destek Dropship/ Toptan Satış
İşlev2 Yeşil Dereotu Duvar Tırmanma Artefakt
Kaynak CN (menşei)
Set Tipi Evet

Değerlendirmenizi yazın!

Bahçe aksesuarları 10 adet bitki klipler Yapraklar duvar Vine Çiçek sebze bitki tutucu yaratıcı bitki tırmanma duvar Fikstür klipler

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler