128g Tesla ekran Ford Mondeo Için MK4 Android Radyo 2007-2010 araba multimedya oynatıcı Stereo GPS navigasyon PX6 IPS AutoRadio

₺5 757.26

Stok durumu: Stokta var

c677

Android sistemi araba Radyo, GPS navigasyon, multimedya oynatıcı, teyp, kafa Ünitesi

Ford Mondeo MK4 2007-2010 için Fit >> > Ürün yapılandırma: 10.4 inç IPS Dokunmatik Ekran: 1. Android 9 sistemi, 4 GB RAM + 128 GB ROM, dahili CarPlay ve DSP; > > > DSP nedir?DSP bir fonksiyondur, ses kalitesini artırabilir, DSP ile araba oyuncunun ses kalitesi DSP olmayandan daha yüksektir. >> > Dikkat: 1. Ürün klima ile uyumludur.Kurulumdan sonra, klimayı ekranda çalıştırabilirsiniz; 2. Ürün tüm orijinal araba işlevini destekler. >>Özellikler: 1.Dahili GPS 2.Destek Ses Kontrolü 3.Destek 70 + dil 4.Destek Wi - Fi, 3G / 4G İnternet 5.Destek HD film ve radyo tuner 6.Destek Orijinal Direksiyon Kontrolü 7.Ön kamera ve ters kamera ile çalışmak 8.Destek OBD: aracınızın durumunu istediğiniz zaman teşhis edin 9.Destek ayna bağlantısı: Android veya İOS akıllı telefondan herhangi bir içerik bu cihaz ekranına yansıtılabilir 10.Destek TPMS (tpms'yi ayrı olarak satın almanız gerekir): güvenli sürüş için ekrandaki 4 lastiği izlemek için sıcaklık ve lastik basıncını yüksek doğrulukla görüntüleyebilir. >>SSS: 1.Do bunun için herhangi bir tel adaptörü veya herhangi bir aksesuar satın almam gerekiyor mu?Hayır, kafa ünitesi orijinal kablo demetini ve Tak ve çalıştır kablolarını alır, tüm özelliklerin çalışmasını sağlamak için herhangi bir aksesuar veya parça satın almanıza gerek yoktur. 2.Do yüklemek için çerçeveye ihtiyacım var mı?Hayır, bu öğenin kurulumu kolaydır, arabanıza mükemmel uyum sağlar, gösterge panelini kesmeye gerek yoktur ve herhangi bir çerçeveye gerek yoktur. 3. Mağazada bu ürünle mükemmel bir şekilde çalışan başka aksesuarlar var mı?Evet, Aşağıda bazı aksesuarların taranması, mağazamda daha işlevsel aksesuarlar var, lütfen göz atmak için mağazaya aşağıdaki resme tıklayın.

Aracınızın gösterge paneli aşağıdaki resim ile aynı ise, o zaman mağazamızda doğrudan bu üniteyi satın alabilirsiniz.

Çünkü ürün üretim toplu, belirli modeli farklı olduğunu, aşağıdaki resim sadece referans için, bizim iş personeli irtibata geçiniz adaptasyonu için diğer araba modelleri.

Destek Araba Oyun

1. Araba ile telefon Asistanı ile iletişim kurun, sonra ne yapacağınızı söyleyin. 2. Dokunmatik ekran: araba oyununu kısmen destekleyen bir araba, oldukça basit bir ana ekranda uygulamaları kapatabilen bir dokunmatik ekranla donatılacaktır. 3. Fiziksel tuşlar: fiziksel tuşlara sahip bir Araba, Araba oyununu kontrol etmenin bir yoludur.Ses kontrolü ve parça değiştirme kontrolü sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

Destek DSP

Müzik ses kalitesini artırın

GPS navigasyon

Destek çoklu dil haritalar, destek online ve off-line navigasyon app, gibi Google harita, ıGo harita, destek 3D haritalar ve sesli rehberlik.Dünya haritaları için en son harita verileri.

Direksiyon Kontrolü

Direksiyon kontrol fonksiyonlarının çoğu ile uyumludur.Şarkıları değiştirmek, kanalize etmek ve ses seviyesini ayarlamak kolay, daha güvenli ve daha keyifli bir yolculuk.

Destek TPMS

Güvenli sürüş için ekrandaki 4 lastiği izlemek için sıcaklık ve lastik basıncını yüksek doğrulukla görüntüleyebilir. (TPMS'Yİ ayrı olarak satın almanız gerekir)

Destek harici TV

Destek harici DVB-T2/DVB-T/ISDB-T, bizim özel TV konnektörü ile DVD ekranından kontrol edebilirsiniz.

Ön ve gerçek kamera ile çalışmak, 360 kamera

Radyo Alıcısı

Daha iyi AM/FM/RDS alımı için yüksek kaliteli radyo IC size harika bir ses-radyo deneyimi verecektir.Destek DAB+(isteğe bağlı), daha iyi ses kalitesi, güçlü sinyal alma.

Destek OBD

aracınızın durumunu istediğiniz zaman teşhis edin

HD film izleyin

Destek 3G / 4G / Wıfı ağ

Suppot Ayna Bağlantı

Telefon ve bu makine ekranı birbirleriyle paylaşabilir

Etiketler:Ford Fusion Tesla, Tesla Spoyler 3, Ford Mondeo Mk4 Radyo Kodu, Ford Mondeo Mk4 Radyo 2dın, Ford Escape Arka Kapı, Ford Mondeo Mk4 Multimedya 2012, Araba Radyo Ford Mondeo Mk4, Ford Mondeo Gemileri, Android Ford Mondeo Radyo, çektirmek.

Radyo RDS Destek
OSD Dili Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Arnavutluk, Arapça, Azeri, İrlandalı, Estonya, Belarusça, Bulgarca, İzlandaca, POLONYALI, Pers, Boole metni (Hollandaca Güney Afrika), Danca, Almanca, Rus, Fransız, Filipinli, Fince, Gürcistan, Haiti Creole, Koreli, Galicia, Katalan, Çekçe, Hırvatça, Latince, Letonyalı, Litvanyalı, Romanya, Malta, Malayca, Makedon, Norveççe, Portekizce, Japonca, İsveççe, Sırpça, Slovakça, Sloven, Swahili, Tay, Türk, Galce, Ukrayna, İbranice, Yunan, İspanya'nın Bask, İspanyolca, Macarca, Ermeni, İtalyanca, Yidiş, Hindi, Urduca Hindistan, Endonezya, İngilizce, Vietnam
3G/ 4G / WIFI ağ Destek
özel fonksiyon 70'den fazla dil desteği
Model Adı Ford Mondeo MK4 2007-2010 için
İŞLEMCİ 6 çekirdek
Dahili mikrofon Destek
DSP Destek
Gerilim 12V
IPS Dokunmatik Ekran Destek
Arabirim RCA
Din Çift Din
Çözünme 1920*1080
TMPS Destek
ROM 128G, 128 gb
Dijital Medya Formatı JPEG, WMA, DVD-R / RW, CD, Mp3, Mp4, DVD-RAM, Video CD
Ön kamera ile çalışmak Destek
Ürün Ağırlığı 5kg
Araç Markaları İçin / Modeli SIĞ YER
CD çalar Destek
bluetooth Destek
Oturması İçin Ford Mondeo MK4 2007-2010 için
Marka Adı Aotsrname
Çıkış Gücü 4*50 W
Direksiyon kontrolü Destek
özellik Dahili Hoparlör / Mikrofon, Destek 3G ağ, Destek 4G ağ, Wifi Fonksiyonu, Destek Direksiyon Kontrolü, Destek Can-Bus
Ürün Boyutu 10.4 inç
Maksimum Harici Bellek 128G
Dahili GPS Destek
Kaynak CN (menşei)
Malzeme Türü ABS
obd Destek
HD film ve radyo alıcısı Destek
KOÇ 4g, 4 GB
Sertifika CE, FCC
Ekran Boyutu 10.4 inç 1920 * 1080
Ters kamera ile çalışmak Destek
ayna bağlantı Destek
Ford Modeli mondeo
Maksimum Genişleme Kapasitesi 128 gb
TF / mikro SD yuvası 2
İşletim Sistemi Android 9.0

Değerlendirmenizi yazın!

128g Tesla ekran Ford Mondeo Için MK4 Android Radyo 2007-2010 araba multimedya oynatıcı Stereo GPS navigasyon PX6 IPS AutoRadio

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler