Çok boyutu kış ipli Bitki Koruma kapak kumaş bitki örtüsü antifriz kar kapak soğuk geçirmez bitki çanta Bahçe malzemeleri

₺12.15

Stok durumu: Stokta var

c925

Tanım:

- İpli tasarım: bitki Don kapakları, bitkilere kolayca sığacak kadar sağlam ve büyüktür ve sıkma için bir ipli vardır, bu da altları kolayca sıkıştırarak rüzgara karşı güvenli hale getirir.

- Büyük kış örtüsü: bu bitki örtüsü, bitkilerin güneş ışığını ve suyu emmesini sağlayan nefes alabilen, hafif kumaş malzemeden yapılmıştır ve aşırı soğuk Don ,şiddetli yağmur ve kardan korunur ve bitkileri kuşlardan, böceklerden, geyiklerden, tavşanlardan ve diğer zararlılardan korur .

- Geniş kullanım alanları: sıcak Don battaniyesi fidanlar, gül çalıları, bebek ağaçları,asılı çiçek sepeti ,domates ve sert elementlerden meyve taşıyan çalılar için idealdir.Dondan korumak için harika çalıştı.

Özellikler:

Malzeme: Olmayan-dokuma Kumaş

Boyutu: 60 * 80 cm, 80 * 100 cm, 120*180 cm

Miktar: 1

Paket İçeriği:

1* Kış İpli Bitki Koruma Kapağı

Etiketler:Kumaş Pot, Tilki Nonwoven Kumaş, Bahçe Için Dekor, Bahçe Büyümek, Yıkanabilir Nonwoven Kumaş, Meyve Naylon Net, Spunbond Nonwoven Kumaş Ruloları, Eko Meyve Net, Dekor Bahçe, Büyük Meyve Ağacı örgü.

Destek Dropshipping
Boyutu 1 60*80 cm, 80*100 cm
Malzeme dokunmamış kumaşlar
Boyutu 2 120*180 cm
Kaynak CN (menşei)
Paket İçeriği 1* Kış İpli Bitki Koruma Kapağı

Değerlendirmenizi yazın!

Çok boyutu kış ipli Bitki Koruma kapak kumaş bitki örtüsü antifriz kar kapak soğuk geçirmez bitki çanta Bahçe malzemeleri

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler